Каськів у Вільнюсі підписав угоду про асоціацію з ЄС з лижним інструктором

Владислав Каськів підписує угоду

28 листопада на саміті “Східного партнерства” у Вільнюсі голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів підписав Угоду про асоціацію з Євросоюзом з колишнім лижним інструктором Хорді Сарда Бонвехі.

Хочу привітати весь український народ, – пише Каськів у своєму Твіттері, – нарешті ми це зробили! Ми підписали Угоду про асоціацію з ЄС!

Натомість Єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявляє, що не знає людину, яка від імені Євросоюзу підписала Угоду з Україною про асоціацію. “ЄС не підписував жодних угод щодо асоціацій з Україною“, – заявив Фюле.

Журналіст “Литовської правди” у блозі на сайті видання зазначає, що від імені ЄС угоду підписав чоловік, який говорив іспанською. “Каськів та його підлеглі ідентифікували його як Джорді Сарда Бонвеі“, – зазначає видання.

Українська сторона зі свого боку наполягає, що угода була підписана. Розмовляючи з виданням, Каськів сказав, що він був впевнений, що Бонвеі представляє інтереси ЄС.

Ми вже не вперше підписуємо угоди з паном Боневі. Я вже знаю його в лице і точно знаю, що можу йому довіряти“, – зазначив Владислав Каськів.

Пізніше стало відомо, що Хорді Сарда Бонвехі, який підписав з Україною скандальну Угоду про асоціацію з ЄС, є 43-річним лижним інструктором, а нині бізнесменом з Барселони.

Роман Голубовський спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Каськів у Вільнюсі підписав угоду про асоціацію з ЄС з лижним інструктором.