У МВС пояснили причину займання спалених автомобілів активістів Автомайдану

Спалене авто активіста Автомайдану

У МВС пояснили, яким чином зайнялись автомобілі активістів Автомайдану, що згоріли протягом двох останніх тижнів у Києві, повідомляє МагноліяFM.

Активісти Автомайдану і журналісти говорять про навмисний підпал автомобілів і шукають політичних причин там, де їх насправді немає. Причиною займання ряду автомобілів стала необережність їх власників та недотримання елементарної техніки безпеки“, – цитує видання прес-службу МВС.

Експертиза встановила, що під час займання у всіх автомобілях була увімкнена піч.

Оскільки ночі у січні дуже холодні, аби машини не замерзали на морозі і справно заводились на ранок, їх господарі, очевидно, на ніч вмикали автомобільні печі. А пожежа відбувалась через витік газу: вибухала газо-повітряна суміш з подальшим займанням“, – пояснили в МВС.

Окрім того в Міністерстві закликали власників автомобілів дотримуватись техніки безпеки і вимикати піч, фари, запалювання та витягувати автомагнітолу у своїх машинах, залишаючи їх на ніч.

Нагадаємо, за два тижні в Україні підпалили більше 40 автомобілів активістів Майдану.

Читайте також: ДАІ приходить додому до активістів Автомайдану під виглядом колядників.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У МВС пояснили причину займання спалених автомобілів активістів Автомайдану.