Через помилку перукаря Азаров може стати лисим

Азаров Микола

Сьогодні близько 9 год в перукарні “Валєра”, що у Києві, було звільнено з роботи перукарку Олену Стрижнюк. Причиною звільнення стала помилка, якої припустилась дівчина під час укладки волосся Миколи Азарова, повідомляється на офіційному сайті перукарні “Валєра”.

За інформацією надійних джерел, перукарка Азарова була затятим прихильником євроінтеграції. І саме це могло призвести до “помилки”.

Пан Микола був нашим постійним клієнтом, – пояснює власниця перукарні Елеонора Джміль. – Двічі на місяць він приходив відкоригувати стрижку і зробити маску для волосся з ефірними маслами та подрібненими плодами карамболи та рамбутану… [плаче – ред.] Оленка після всіх процедур, як завжди посадовила клієнта у спеціальну сушку на 2-3 хвилини. Але “спам’яталась” вже, коли сушка автоматично вимкнулась від перегріву. Ну, а ви знаєте, ці маски від нагрівання руйнують цибулину волосся. Ой, що ж то буде? Азаров пішов від нас у головному уборі… Ех, не треба було вчора Оленку відпускати на Євромайдан…

“Ці перукарки отримують за годину роботи місячну зарплату вчительки, а в них руки не з того місця ростуть!.. Ні, викресліть це. Я нічого коментувати не буду!” – прокоментував Микола Янович.

Саму звільнену перукарку Олену вдалося відшукати на Євромайдані, проте коментар взяти так і не вдалось через те, що учасники мітингу по-черзі носять її на руках.

Юлія Толстих спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Через помилку перукаря Азаров може стати лисим.