Бруківкою з Майдану Незалежності облаштують доріжки в маєтках у Конча-Заспі

Бруківка, Беркут

Під час протистоянь між мітингувальниками та силовиками на Майдані Незалежності бійці “Беркуту” збирають бруківку, яка летить з боку протестувальників, і складають на дерев’яні піддони. Після цього їх вантажать на автомобілі та вивозять із Києва, повідомляє “Конча-Заспа Онлайн”.

За інформацією видання, бруківку вивозять до Конча-Заспи, де її використають для облаштування пішохідних доріжок у парку відпочинку в маєтку одного з можновладців.

Справа в тому, що бруківка з Майдану Незалежності представляє не лише історичну цінність, але й цінність будівельну. Їй же зносу не буде!” – повідомив анонімний інформатор.

Відомо також, що для монтажу бруківки до Конча-Заспи направили студентів Харківського національного університету внутрішніх справ. За добру службу вони отримають винагороду: усім, хто працював на будівництві в Конча-Заспі, літню сесію “проставлять автоматом”; а тим, хто працюватиме найзавзятіше, обіцяли командуючі посади у лавах спецпідрозділу “Беркут”.

Примітно, що бруківку пофарбують в рожевий колір. Офіційно це буде названо реставраційною роботою. Але істина причина перефарбування будматеріалу – ймовірно, спроба приховати факт вивозу бруківки з Майдану“, – цитує видання слова інформатора.

Ім’я замовника будівельних робіт невідоме. Однак анонім натякнув, що замовник – поціновувач антикваріату, хазяйновита людина і любить танцювати.

Читайте також: В Нових Петрівцях невідомі пограбували санвузол.

Роман Краснопільський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Бруківкою з Майдану Незалежності облаштують доріжки в маєтках у Конча-Заспі.