Щоб завершити протести на Майдані Незалежності, його перейменували на площу “Маріїнський Парк”

Майдан Незалежності: Євромайдан

15 січня депутати Київської міської ради проголосували за перейменування Майдану Незалежності на площу “Маріїнський Парк”. Натомість Маріїнський парк було перейменовано на парк “Майдан Незалежності”. Про це повідомляє газета “Kyiv Review”.

У документах зазначена наступна причина перейменування: “з метою відродження історичних традицій та відновлення історико-культурного середовища Києва”.

Крім того, в українських та російських ЗМІ вже з’явилась інформація про те, що сьогодні протестувальники покинули “Майдан Незалежності”.

Усі українські та світові ЗМІ майже два місяці описують проєвропейські протести українців, що відбуваються на Майдані Незалежності, – коментує перейменування політолог Вадим Карасьов. – Оскільки за весь цей час люди так і не розійшлись, а спроби розігнати їх були невдалими, влада вирішила піти на хитру пастку. Відтепер тисячі мітингарів де-юре протестують на площі “Маріїнський Парк”, де, як відомо, збирається Антимайдан і люди протестують проти вступу України до Євросоюзу. Натомість, як тільки мітингувальники покинуть парк “Майдан Незалежності”, можна буде сміливо оголосити про завершення протесту під назвою Євромайдан.

Оскільки люди у парку “Майдан Незалежності” вже й справді розходяться, відреагував на це і Янукович. На офіційному сайті президента з’явилось його звернення до народу, в якому Віктор Федорович подякував усім, хто за цей час публічно висловив свою позицію, а також порадів мирному закінченню демонстрацій. “Ми з гідністю пережили цей складний для України час, і тепер з новими силами будемо рухатись у світле майбутнє“, – констатував президент.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Щоб завершити протести на Майдані Незалежності, його перейменували на площу “Маріїнський Парк”.