Після того, як активістам у Маріїнському парку не виплатили грошей, на Антимайдан вийшли рекордні 50 тисяч людей

Антимайдан

Сьогодні провладний мітинг у Маріїнському парку “Антимайдан” своєю чисельністю вперше перевершив “Євромайдан” і зібрав 50 тисяч мітингувальників. Про це повідомили в оргкомітеті “Антимайдану”. Люди вийшли через те, що після завершення акцій в Маріїнському парку дехто із активістів не отримав обіцяних грошей від посередників.

Ви розумієте, вчора сталась жахлива подія: близько 80 людей не отримали обіцяних грошей за два тижні мітингів на Антимайдані, – розповідає один із активістів мітингу в Маріїнському парку Володимир. – Вони два тижні мерзли за владу, а через нечесних посередників грошей за це не отримали. Приблизно по 2000 гривень кожен! Можна сказати, що ця жахлива подія поділила Антимайдан на дві фази – спокійний і спланований до 22 грудня, і стихійний мітинг в підтримку ошуканих людей після 22 грудня. Ми і далі продовжуємо стояти за політику Президента, але вимагаємо видати людям зароблені ними гроші і покарати винних у невиплаті. А поки цього не буде зроблено – ми звідси не підемо!

Очевидці повідомляють, що оскільки Маріїнський парк не розрахований на таку велику кількість людей, мітингарі вже навіть сидять на деревах, а також один в одного на плечах. “Людям – гроші! Людям – гроші!” – з самого ранку скандують мітингувальники.

Крім того повідомляється, що на підмогу київським “антимайданівцям” їдуть активісти з регіонів, переважно східних та південних.

Натомість у Партії регіонів прокоментували, що дуже раді такій масовій підтримці народу. “Це значить, що ми все робимо правильно, якщо підтримка так стрімко росте“, – повідомили у прес-службі партії.

Нагадаємо, учора в центрі Києва біля одного з офісів Партії регіонів учасники провладного мітингу в Маріїнському парку влаштували акцію протесту: активістам не виплатили обіцяну винагороду.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Після того, як активістам у Маріїнському парку не виплатили грошей, на Антимайдан вийшли рекордні 50 тисяч людей.