На АнтиМайдані возз’єднається і виступить дует “Чай вдвоем”

Чай вдвоем

Організатори мітингу в підтримку політики Віктора Януковича, що в народі отримав назву “АнтиМайдан”, вирішили гідно відповісти на концертну програму Євромайдану, де в суботу 14 грудня о 20.00 повинен виступити “золотий” склад гурту “Океан Ельзи”, у якому музиканти не збирались з 2004 року.

В неділю на Антимайдані виступить російський поп-гурт “Чай вдвоём” з програмою “Зігріємось разом!” на підтримку дружби братських народів. І возз’єднання учасників гурту тут сповнене глибокого символізму“, – повідомило надійне джерело в Партії Регіонів.

Коли мені зателефонували і запропонували виступити знову дуетом з Денисом [Клявером – ред.], я майже відразу відповів – так! – коментує учасник “Чай вдвоём” Стас Костюшкин. – Тим більше, що це буде виступ у підтримку голубих прапорів “Партії регіонів”. Тобто, влади! Думаю, ми чудово проведемо час разом.

Майбутнє возз’єднання дуету заради Антимайдану стало справжнім шоком для російського поп-бізнесу. Зокрема, гурт “Чай вдвоем” відразу увірвався до списку музикантів, що заробили найбільше грошей протягом минулого року.

Нагадаємо, поп-гурт “Чай вдвоём” несподівано розпався 2012 року. Після розпаду один із учасників дуету заспівав пісню “Fire, нет вай-фая”.

Василь Гінкґо спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , // Постійне посилання: На АнтиМайдані возз’єднається і виступить дует “Чай вдвоем”.