Океан Ельзи ведуть переговори з гітаристом Queen Браяном Меєм

Океан Ельзи

Представники рок-гурту “Океан Ельзи” вже близько двох років ведуть через інтернет переговори з гітаристом гурту Queen Браяном Маєм з Великобританії. Зокрема, за цей час з різних адрес було вислано близько 200 листів на скриньку музиканта. За словами менеджера з персоналу гурту “Океан Ельзи” Віталія Кмина, саме успіхи у переговорах з Меєм, а також відмова голитись, стали причиною звільнення гітариста Петра Чернявського.

Очевидно, листи, відіслані на пошту Мея, часто потрапляли в спам. Тому ми створювали нові скриньки і слали нові листи з пропозицією співпрацювати, – розповідає HR-менеджер. – Але нарешті ми побачили світло в кінці тунелю. Вчора вперше за два роки прийшла відповідь від Браяна Мея. Нарешті він відписав: “Можна дізнатись подробиці?” Це успіх, я вважаю! Зразу після цього ми вирішили розпрощатись з Чернявським. Зараз ми обговорюємо дату приїзду містера Браяна в Україну.

На прохання журналістів Віталій Кмин оприлюднив вміст доленосного листа, на який відповів Браян Мей (переклад з англійскої):

Доброго дня, шановний містер Браян!
Ви, можливо, цього не знали, але в Україні у вас донедавна був рідний дядько – Петро Мей. Нам тяжко про це говорити, але нещодавно він помер. Містер Петро Мей був багатою людиною і залишив спадок у розмірі 30 млн. фунтів. Щоб дізнатись, як його отримати – зв’яжіться, будь-ласка, з нами.

HR-менеджер гурту не виключає, що Браян Мей поїде у всеукраїнський тур в підтримку нового альбому “Земля” у складі Океану Ельзи.

Раніше повідомлялось, що екс-гітарист гурту Океан Ельзи Петро Чернявський відтепер гратиме на весіллях. “Там більше платять”, – коротко прокоментував своє рішення Чернявський.

Нагадаємо, 11 квітня прес-служба гурту Океан Ельзи оголосила про припинення співпраці з гітаристом Петром Чернявським. 12 квітня стало відомо, що новий альбом гурту під назвою “Земля” вийде 15 травня 2013 року.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Океан Ельзи ведуть переговори з гітаристом Queen Браяном Меєм.