Великобританію на Євробаченні 2012 представлятиме Джон Леннон

Епатажність виступів на щорічному пісенному конкурсі “Євробачення” не має меж. Глядачів вже не здивувати ні унікальними вокальними даними артистів, ні видовищними шоу, ні трансвеститами. Та представники Великобританії таки знайшли спосіб шокувати публіку: на цьогорічному конкурсі, що відбуватиметься 22-26 травня в Баку, їх країну представлятиме Джон Леннон. А точніше – його прах.

Дослідивши правила конкурсу, британські музиканти із гурту The John Lennon не знайшли пункту, де було б сказано, що мертвим не можна виступати на “Євробаченні”.

Ми просто гратимемо легендарну пісню Ленона “Imagine”, а перед мікрофоном лежатиме його прах. Так, Йоко Оно (друга і остання дружина Ленона – UaReview) відсипала нам трохи для наших благородних цілей, – розповідає басист британського гурту Пол “John” Леннокс, – Ми впевнені, що пісню підхопить зал і заспіває в унісон, – таким чином голосами живих людей заспіває сам Леннон. В кінці виступу ми плануємо розвіяти прах на глядачів. Але цього не пишіть – це сюрприз. Ну і звичайно прах буде не справжнім – цього теж не пишіть.

В регламенті зазначено, що пісня для конкурсу Євробачення повинна бути новою. Саме тому пісню “Imagine” британські музиканти перейменували в “1mag1ne”, а її мелодію дещо змінили, втім, залишивши впізнаваною.

Найзапеклішими своїми суперниками представники Великобританії вважають російських “Бурановських Бабушек”. “І справа тут зовсім не в таланті, просто своїм фізичним станом вони найближчі до праху Леннона“, – коментує Пол “John” Леннокс.

Нагадаємо, Діма Білан на Євробаченні 2012 не виступатиме.

UaReview

Опубліковано у Культура, Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Великобританію на Євробаченні 2012 представлятиме Джон Леннон.