Гринджоли відмовилися їхати на Євробачення від України

Продюсер групи Гринджоли американець Стів Уолтерс написав на своїй сторінці в “Однокласниках”, що музиканти відмовилися від пропозиції брати участь у пісенному конкурсі Євробачення-2019 від України. Головна причина – політизація конкурсу, а також заборона повторно виконувати на конкурсі одну і ту ж пісню.

Ми б хотіли заспівати ще раз пісню «Разом нас багато», але це заборонено правилами, – поскаржився журналістам масажист групи Ґринджоли Микита. – Ми навіть пропонували поміняти місцями слова і музику пустити задом наперед, але нам відмовили“.

Наскільки мені відомо, зараз представники Суспільного телебачення дзвонять усім українським виконавцям за алфавітом, – заявив журналістам продюсер Стів. – Бо після моєї відмови вони запитали, чи не живемо ми поруч з Аліною Гросу і чи не можемо передати їй слухавку.

Нагадаємо, що Гринджоли до 2015 активно гастролювали за кордоном, відвідавши за 10 років 2 рази Монголію та Пакистан, але на початку 2015 року група тимчасово припинила виступи через те, що від них пішов синтезатор Ямаха. Чи знайшли хлопці новий синтезатор і чим займаються – наразі невідомо.

Павло Коваль спеціально для UaReview

За підтримки:

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , // Постійне посилання: Гринджоли відмовилися їхати на Євробачення від України.