Джинси Вакарчука забарикадувались, взяли в заручники краватку і вимагають вертоліт

Джинси Святослава Вакарчука, після заяви лідера гурту “Океан Ельзи”, забарикадувались у домі Вакарчука, взяли в заручники краватку Вакарчука і вимагають вертоліт та оприлюднити заяву.

Про це повідомили у телеграм-каналі “Що там у Вакарчука”.

Усе почалось після того, як лідер ОЕ зняв відео, в якому заявив: “Я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року. Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах, можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку.

За словами джинсів Вакарчука, їх неабияк обурили його слова, тому вони вирішили забарикадуватись, взяти в заручники ні у чому не винну краватку Вакарчука, аби привернути увагу до своєї заяви.

По-перше, попри величезну народну підтримку він відмовився від участі у президентських виборах, – йдеться в заяві джинсів Вакарчука. – По-друге, він про це сказав прямо, як звичайні люди, ніби не можна було сказати, як справжній Вакарчук: що він не бажає осідлати трон, або що в цих перегонах він буде глядачем на трибуні, або, врешті-решт, що він не прагне собою наповняти урни. Натомість він зробив заяву, як звичайний смертний.

Проте є ще третій пункт, найбільш особистий для джинсів Вакарчука.

І нарешті, по-третє, у цьому відео, в якому Вакарчук говорить про свої джинси, він сидить без джинсів, в одній лише сорочці. І лише завдяки вдалому кадруванню цього не видно. І це справді дуже образливо“, – обурюються джинси Вакарчука.

Скільки можна нас протирати?” – завершують свою заяву джинси Вакарчука, і судячи з туманності тексту можна зробити висновки, що джинси справді належать лідеру Океану Ельзи.

Сам Святослав Вакарчук наразі ніяк не прокоментував інцидент з джинсами, проте декілька киян вже встигли заявити, що бачили над Києвом вертоліт.

UaReview

Опубліковано у Політика, Шоу-бізнес // Теги: , , , // Постійне посилання: Джинси Вакарчука забарикадувались, взяли в заручники краватку і вимагають вертоліт.