Житель Києва купив на секонд-хенді кандидатури, які зняли кандидати

Сьогодні у Київському магазині “Укрїнський секонд-хенд” у купі одягу, що продавався на вагу, відвідувач знайшов чотири майже нові кандидатури. Після примірки чоловік купив їх, заплативши за знахідку сумарно 230 гривень.

Кандидатури виглядали як нові, ніби їх майже не носили. Думаю, вдягали хіба по вихідних і на свята“, – розповідає щасливий покупець, який відмовився називати своє ім’я, тому що зазвичай не купує нічого на секонд-хенді, а тут зайшов цілком випадково і побачив, що новий завіз.

Проте деякі особливості кандидатури таки мали: одна пахла сміттям, інша відгонила невиконаними обіцянками, ще одна, схоже, була виготовлена в Росії.

Але загалом кандидатури мали хороший вигляд, видно було, що їх кандидати тільки недавно зняли з себе. Тому мені, можна сказати, пощастило“, – вихваляється киянин.

Він також додав, що як тільки зняті кандидатури побачили інші покупці секонд-хенду, вони одразу кинулись до нього, просячи поділитись.

Вони почали випрошувати у мене, питали, нащо мені аж чотири знятих кандидатури. Але я не піддався. Я ж знаю, скільки вони коштували до того, як їх зняли“, – підморгує щасливчик.

Після примірки і купівлі чоловік став першим, хто зняв з себе чотири кандидатури одночасно.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Житель Києва купив на секонд-хенді кандидатури, які зняли кандидати.