Американців змусять платити по 2 долари за секс

В США хочуть оподаткувати секс, повідомляє ТСН.ua Професор Єльського університету Стефан Картер вважає, що якщо всі 200 мільйонів сексуально активних громадян США будуть платити хоча б по два долари за кожен статевий акт, то це дасть держбюджету додаткові 10 млрд доларів на рік. Отримані кошти можна буде направити на фінансування контролю народжуваності для тих жінок, чиї страховки не можуть покрити витрати на контрацепцію, зазначив Картер.

Експерти пропонують оподаткувати “норму” по сексу. Наприклад, згідно з соціологічними опитуваннями, американці займаються сексом в середньому двічі на місяць. Звідси й вийшла сума у 10 млрд доларів. За словами професора, такий податок вирішить найгостріший конфлікт між урядом США і католицькою церквою, яка виступила проти спеціальних доплат з боку роботодавців у рахунок страховок.

Нагадаємо, за постановою Міністерства охорони здоров’я США, медичні страховки американських громадян повинні покривати витрати на контрацептиви. Це рішення було пов’язане з тим, що у багатьох жінок немає можливості забезпечити себе засобами контрацепції, через що “істотно страждає їхнє здоров’я”. МОЗ зобов’язало всіх роботодавців Америки, хочуть вони того чи ні, платити за безпечний секс, стерилізацію або аборт своїх працівників.

Противницею таких заходів одразу ж стала католицька церква, що відкидає будь-які види контрацепції. У своїй заяві єпископи виступили рішуче проти постанови МОЗ, заявивши, що вагітність не є хворобою, витрати на лікування якої необхідно покривати страховкою.

UaReview вітає вас з Днем сміху!

Upd: Джерело – tsn.ua/svit/amerikanciv-zmusyat-platiti-po-2-dolari-za-seks.html

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , // Постійне посилання: Американців змусять платити по 2 долари за секс.