Британські астрологи встановили, що “діви” найкраще роблять мінет

Мінет

У новому дослідженні, проведеному астрологами з “Ноттінгем трент юніверсіті”, стверджується, що жінки, народжені під знаком сузір’я Діви, мають найбільше шансів задовольнити партнера мінетом. Про це пише британське видання “The Sun”. Натомість, стверджують астрологи, кунілінгус найкраще роблять “козероги”.

Для дослідження було відібрано близько тисячі здорових чоловіків і жінок сексуально-активного віку – як без пари, так і сімей, що практикують свінґерство. Протягом 6 місяців піддослідні займались один з одним лише оральним сексом (щоб інші типи сексуального задоволення не шкодили експерименту) після чого кожен оцінював свого партнера за 10-бальною шкалою. Всередньому, за пів року кожен піддослідний мав оральний контакт із близько 300 партнерами.

Склавши до купи результати астрологи виявили, що найвищий середній бал задоволення від орального сексу – 8,4 – ставили чоловіки, партнерки яких народились під знаком сузір’я Діви. Трохи нижчий бал – 8,3 – виявився у “водоліїв”. Найнижчий бал – 6,8 виявлений у “раків”.

Натомість жінок найбільше вдовольнили “козероги”, що за свій кунілінгус отримали середній бал 7,2. Найгірше, на думку жінок, показали себе “леви”, що набрали всього 5,6 балів.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Британські астрологи встановили, що “діви” найкраще роблять мінет.