Гороскоп на вересень

Гороскоп

Вересень – це єдиний місяць, який починається на “С”, але в той же час закінчується так само, як Жовтень. У вересні починає жовтіти листя, трохи холоднішати, а птахи збираються на південь. Враховуйте цю інформацію при плануванні своїх ділових зустрічей.

Овен (21.03 – 20.04) Для Вас вересень – сприятливий місяць для моргання і дихання. Правильно моргайте й дихайте – і все у вас буде добре. Але не так добре, якби ви були мільярдером або безсмертним.

Телець (21.04 – 21.05) Якщо хочете, щоб начальство на вас звернуло увагу, зірки радять почати співати під час роботи. Одночасно з грою на акордеоні ви можете звернути на себе увагу не тільки начальства.

Близнюки (22.05 – 21.06) Пам’ятайте, що у вересні закінчуються літні шкільні канікули, і якщо ваша дитина ще не повернувся з останнього дзвоника, то саме час починати турбуватись.

Рак (22.06 – 23.07) Для Вас вересень – це сприятливий місяць для подорожей по квартирі. Спробуйте відвідати ті місця, де ви давно не були. Якщо на вулиці вже холоднішає, то в квартирі завжди знайдеться тепле місце. Наприклад, духовка.

Лев (24.07 – 23.08) Не дайте проблемам здолати вас. Якщо все-таки відчуваєте, що більше не можете впоратися з проблемами, то зірки радять вам впасти, прикинутися мертвим і почекати поки проблеми не обійдуть вас стороною.

Діва (24.08 – 23.09) Зірки радять Вам бути більш пильними, звернути увагу на перший абзац цього гороскопу і обов’язково в коментарях вказати, що вересень починається з літери “В”, а не “С”.

Терези (24.09 – 23.10) У цьому місяці головне не стати жертвою конфлікту. Якщо ви відчуваєте, що хтось намагається почати з вами конфлікт, відразу ж давайте відсіч. Попередньо вдарте потенційного кривдника чим-небудь важким. Пам’ятайте, що конфлікти вам зараз ні до чого.

Скорпіон (24.10 – 22.11) Ви можете навчитися читати думки, для цього достатньо попросити співрозмовника написати свої думки на папері. Ще зірки вказують на те, що в третій декаді вересня Риби будуть в Овні. Це означає, що Ви теж можете приготувати собі якусь фаршировану страву.

Стрілець (23.11 – 21.12) Від вроків ви можете використовувати амулет з алмазів. “Зарядити” його можна заздрістю перехожих або помістивши на кілька годин в калюжу під сяйво місяця. Зірки радять ніколи і не за яких обставин не вірити рекламі, але якщо раптом вам захочеться випити пиво, то спробуйте справжнє чеське пиво від мережі кіосків «Пивце і рибка». Пивце і рибка – разом веселіше.

Козеріг (22.12 – 20.01) Якщо стане сумно, намажте руки салом, покладіть під ліжко склянку горілки з хлібом, відкрийте банку з лаком, запаліть перед дзеркалом дві свічки і дивіться через дзеркало комедійні серіали.

Водолій (21.01 – 19.02) Живіть за правилом «Обіцянка – цяцянка, а дурневі радість», що б це не означало. Також зірки радять вам ходити по вулиці у взутті.

Риби (20.02 – 20.03) Зірки говорять, що в цьому місяці ви зустрінете свою справжню любов. Тому, якщо у вас є чоловік або дружина, краще заздалегідь підготувати їх до цього.

Обід (13:00 – 14:00) Новий знак зодіаку для людей, які народилися в обід. Люди під таким знаком зазвичай працюють в бюджетних установах або в офісах.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Астрологи радять:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Інше // Теги: , // Постійне посилання: Гороскоп на вересень.