Гороскоп на Травень

Сузірря

Зорі показують, що наступного місяця на усіх нас чекає травень. Що ще показують зорі – розповість наш правдивий гороскоп.

Овен. Цей місяць сприятливий для сексу з Рибами чи Близнюками. Але в жодному разі не з Терезами (вони можуть вас заразити венеричними хворобами, які підхопили під час сексу зі Скорпіонами).

Телець. Зорі радять: для того, щоб завжди ставати з тієї ноги, спробуйте для початку визначити, про яку з ваших ніг – ліву чи праву – йдеться.

Близнюки. Якщо ви зібрались покінчити життя самогубством, травень – несприятливий для цього місяць. Почекайте на червень.

Рак. Досить постити в інтернеті котиків, це не так актуально, як вам здається. Постіть панд!

Лев. Пошуки власного “я” можна розпочати з погляду в дзеркало. Замовити дзеркало можна за номером 7865454, кликати Валентина.

Діва. Травень – хороший місяць для змін. Для прикладу, перестаньте перебігати дорогу з криками “Куди їдеш, козел!” і почніть переходити її на зелене світло – це не так вже й важко, як здається.

Терези. Якщо постійно дивитись телевізор, то можна пропустити реальне життя. Зорі радять вам більше сидіти в соціальних мережах.

Скорпіон. Перестаньте шукати принца на білому коні. Особливо якщо ви – чоловік.

Стрілець. Астрологи радять вам не відкладати на завтра те, що можна робити сьогодні. Зокрема, лягати спати.

Козеріг. Приготуйтесь, що в травні кожнісінький день вам доведеться полоскати водою рот після того, як ви почистили зуби зубною пастою. Змиріться із цим.

Водолій. Якщо ви дійсно чогось сильно бажаєте, весь всесвіт буде допомагати виконанню вашого бажання. Почніть нарешті мріяти про щось більше, ніж новий светрик.

Риби. Цей місяць сприятливий для того, щоб посваритись із вашою дівчиною, а потім знову помиритись, знов посваритись і знову помиритись, знов посваритись і знову помиритись. Тільки не забудьте при кожному примиренні дарувати їй квіти.

UaReview

Опубліковано у Інше // Теги: , // Постійне посилання: Гороскоп на Травень.