Гороскоп на Березень

На нашу скриньку часто приходять листи. Найчастіше це спам, але бувають і від вас. На прохання багатьох читачів (дякуємо, Тетяно, за вашого листа!) ми вирішили ввести рубрику “Гороскоп”. Сьогодні у нас дебют – поради астрологів на перший місяць весни.

Овен (21.03 – 20.04) Якось увечері ви почуєте дивні звуки. Звуки будуть за вікном. Не лякайтесь, це коти – березень усе-таки.

Телець (21.04 – 21.05) Не давайте в борг. Особливо незнайомим людям, які підійшли до вас із цим проханням на вулиці.

Близнюки (22.05 – 21.06) За холодами прийде тепло, а за чорною полосою біла; після ночі прийде день, а після Медведєва – Путін. Ну, ви зрозуміли, – нам немає вам що розповісти.

Рак (22.06 – 23.07) Якщо ви надумали одружитись, то березень – не найкращий час для цього. Втім, як і квітень, травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень, листопад і навіть грудень. Тому що 2012 – високосний рік, а у високосний рік одруження не бажані.

Лев (24.07 – 23.08) Потрібно вірити у свої сили і нікого не слухати. Ця порада не стосується випадків, коли у вас перед очима все розпливається, стояти рівно важко, відчувається рвотний рефлекс і друзі кажуть що з вас вже досить алкоголю.

Діва (24.08 – 23.09) Подумайте добре ще раз, чи варто усі ваші заощадження, які ви збирали протягом десяти років на власну квартиру, отак-от зразу віддавати за білет на концерт Стаса Михайлова.

Терези (24.09 – 23.10) Соцмережі засмоктали вас? Вам тяжко відірватись від комп’ютера? Ви радієте, коли знаменитість додає вас у друзі? Не переживайте – таке зараз у більшості.

Скорпіон (24.10 – 22.11) Цього місяця ви випадково сядете не в той потяг, заїдете не у те місто, а там знайдете своє кохання і виграєте мільйон доларів США! Хоча ні, не ви – це, здається, Близнюки.

Стрілець (23.11 – 21.12) Якщо не ходити на роботу – зарплати ви не отримаєте. Тому, краще ходити.

Козеріг (22.12 – 20.01) Ви дуже талановита людина! Хороші якості помагають вам бути еталоном справжньої людини як удома, так і на роботі. Оточуючим легко і цікаво разом із вами, адже у вас неперевершена посмішка і гарно розвинуте почуття гумору. Вам цього місяця дуже пощастить, тому ми можемо вам тільки позаздрити! (це знак зодіаку нашого інвестора, ну не могли ми написати інакше! – ред.)

Водолій (21.01 – 19.02) Вона не винна. Хто “вона” і в чому “не винна” – спробуйте придумайте самі, люди без уяви не читають гороскопів.

Риби (20.02 – 20.03) З великою ймовірністю ви отримаєте багато подарунків і привітань, адже ми на 66% впевені, що у вас у березні День Народження.

***

P.S.: Астрологи радять. Що б не відбувалось у вашому житті протягом березня, цілий місяць у вас буде хороший настрій, якщо ви читатимете UaReview.com Підписуйтесь на оновлення в соцмережах!

UaReview

Опубліковано у Інше // Теги: , , // Постійне посилання: Гороскоп на Березень.