23 лютого: святкувати чи забу(и)ти

Таке питання ставить собі кожна представниця прекрасної статі напередодні цієї дати – Дня захисника Вітчизни. Знайти відповідь на нього допоможе Олена О. Так, ця стаття для дівчат.

Коли вранці 23 лютого обранець дивиться тобі в очі, як котик із мультфільму “Шрек”, є декілька варіантів реакції на його погляд і сьогоднішнє свято. Можна повести себе як справжній націоналіст і сказати: “Ми ж не живемо в Радянському Союзі, чому маємо святкувати їх свято!?”, або ж зверхнім поглядом вбити усе чоловіче прагнення бути хоч чиїмось захисником фразою: “А ти, можна подумати, в армії служив”, або ж наповнити погляд здивуванням і промовити тоном новоспеченої блондинки: “Коханий, невже це сьогодні? Я ЗОВСІМ забула. Ну ти ж пробачиш мені…”, і подивитись згаданим вище поглядом котика.

Та якщо таки хочеться зробити близькому чоловікові у цей день свято, постає логічне запитання – що би таке подарувати, щоб він оцінив належним чином. Зрештою, і 8 березня не за горами… Ми підкажемо, що подарувати до Дня Захисника Вітчизни:

1. Рамочка для фото – їх у супермаркетах залишилось багато після Дня Святого Валентина, тому у вас ще є шанс знайти гідну рамку для свого Захисника (і звісно не забудьте вставити там своє миле фото із домашнім улюбленцем).

2. Чашка – подарунок практичний та доступний (і нехай вас не зупиняє те, що після школи та університету у вашого друга вдома є десяток чашок, подарованих з цієї ж нагоди). Щоправда, приготуйтесь до того, що “захисник” матиме офіційний привід піти обмивати такий довгоочікуваний подарунок.

3. Набір косметичних засобів – найлегший та найприємніший шлях придбати подарунок, адже вибір такої продукції у цей період великий. І хоча чоловіки ставляться показово скептично до такого типу дарунків, вони-то розуміють, що до наступних лютневих свят вони повністю забезпечені засобами догляду за своїм тілом.

4. Найкращий подарунок – це Я – працює завжди. І який справжній Захисник Вітчизни скаже вам, що це не так?! Щоправда, перед тим як дарувати себе, вам треба подумати про те, наскільки ваш єдиний і неповторний любить брати від життя усе, що йому належить, – бо можете про це пошкодувати наступного дня.

А взагалі не має великого значення ЩО ми даруємо, головне – ЯК ми це робимо!

Нагадаємо, 23 лютого, День Захисника Вітчизни, прийнято святкувати щорічно з 1991 року на честь молодого чоловіка, який першим виступив із гаслом “Захистимо вітчизняного виробника” та розпочав компанію по зменшенню імпорту товарів з інших держав.

Олена О. спеціально для UaReview

Опубліковано у Інше // Теги: , // Постійне посилання: 23 лютого: святкувати чи забу(и)ти.