Таємниця Межигір’я розкрита

Останнім часом у пресі все менше згадується скандальна резиденція президента. Схоже, що українці змирились із думкою, що Межигір’я – це “крута вілла” з полем для гольфу і вертолітним майданчиком, побудована на гроші, викрадені у народу для гаранта та його оточення. Насправді, все набагато цікавіше. Правду знає наш кореспондент Ярослав Львівський.

Причина виділення під житло президента десятків гектарів землі під Києвом, та організація грандіозних заходів безпеки зовсім інша: у Межигір’ї будують ковчег! Це доводять численні факти, зокрема, наведені у статтях Сергія Лещенка.

Одразу після вступу Віктора Януковича на пост президента, було прийнято рішення розпочати будівництво ковчега для порятунку керівництва держави, рідкісних видів тварин та творів мистецтва під час апокаліпсису, що за календарем Майя має розпочатись у грудні 2012.

У серпні, перебуваючи з візитом у Німеччині, президент обмовився про дерев’яний клубний будинок та загадкову фінську компанію “Хонка” (“хонка” перекладається з мови майя, як “ковчег” – прим. UaReview)

Згодом, адміністрація президента закуповує кілька гелікоптерів, необхідних для швидкої евакуації у Межигір’я Януковича і його оточення, – це відбудеться відразу після того, коли тібетські монахи вдарять у дзвін.

Впродовж усього року в пресі з’являються повідомлення про смертельні випадки рідкісних тварин у київському зоопарку, трупи(?) яких пізніше вантажівки вночі відвозять у невідомому напрямку. Також повідомляється про зникнення раритетів із музеїв по всій Україні. Без сумніву, усі ці тварини та твори мистецтва у Межигір’ї – готують до завантаження.

Не викликає занепокоєння влади і зникнення київського мера. Цьому може бути лише одне пояснення: капітан Черновецький вже півроку готує ковчег до спуску на воду.

І нарешті, останній і беззаперечний факт. Нам вдалось отримати оригінал широковідомої фотографії. Саме так (див. вище) виглядала президентська резиденція на фото, опублікованому на сайті “Корреспондент” до комп’ютерної обробки.

Ярослав Львівський спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Таємниця Межигір’я розкрита.