Україна на три дні залишиться без світла

З 21 по 23 грудня на території всієї України вимкнуть електроенергію. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко. За словами міністра, з допомогою такого рішення Уряду люди отримають “хліба і видовищ”.

Усі очікують кінця світу 21 грудня. Усі очікують зникнення світла. Мас-медіа створили навколо цього неабиякий ажіотаж, – коментує рішення Кабінету Міністрів Бойко, – І не використати цього з користю для України було б нерозумно. Відключенням електроенергії ми вб’ємо відразу двох зайців. По перше, людям буде дуже цікаво пережити щось нове, набратись абсолютно свіжих вражень – кінець світу не кожен день буває. По друге, зекономлені за цих три дні на електроенергії гроші частково покриють дефіцит бюджету на 2013 рік. Метафоризуючи вище сказане, резюмую: держава отримає хліба і видовищ!

Крім того міністр упевнений, що українцям до триденного відключення електроенергії особливо готуватись не доведеться, адже свічки та дрова люди заготовили завчасно.

На думку експертів, якщо кінець світу 21 грудня все-таки наступить, то таке рішення Уряду нічого корисного для країни не принесе.

Нагадаємо, 21 грудня за календарем Майя очікується кінець світу. А за словами тибетського лами, по усій Землі в цей час наступить повна темрява, яка триватиме три дні.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Україна на три дні залишиться без світла.