Міністр енергетики просидів дві години у ліфті через віялове відключення електроенергії

Ліфт застряг

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин запізнився на засідання Кабінету міністрів на цілих дві години. Причиною запізнення стала зупинка ліфта, в якому спускався Демчишин, внаслідок відключення електроенергії в його будинку в Києві.

Про це розповів сам Міністр енергетики у відповідь на докір Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо його запізнення.

Я саме спускався у ліфті, коли мене зненацька застало віялове відключення електроенергії, – розповів Демчишин у Кабміні. – Струм вимкнули в цілому будинку та в десятках прилеглих, повідомив телефоном мій помічник. Він також сказав про можливість увімкнення електроенергії ненадовго, аби я зміг вибратись з ліфту. Проте я відразу відкинув цю ідею – адже я, як міністр, представляю народ України, і повинен сам розділяти всі тяготи, що на нас навалюються.

Дві години в темноті у ліфті Міністр енергетики просидів не сам, а разом із сусідкою-пенсіонеркою. А відтак, за словами Демчишина, він на собі відчув, що думає про Міністерство енергетики та його віялові відключення електроенергії простий народ.

Нагадаємо, з 1 грудня в Україні почались віялові відчключення електроенергії.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Міністр енергетики просидів дві години у ліфті через віялове відключення електроенергії.