Савіку Шустеру відмовили видати банківський кредит на купівлю пароварки

Савік Шустер

Журналіст та телеведучий Савік Шустер отримав відмову від банку при оформленні кредиту на купівлю побутової техніки. Про це повідомив діловий партнер Шустера по телеканалу, який попросив не називати свого імені.

Банківський кредит був необхідний Шустеру для купівлі нової пароварки.

Шустер прийшов у один із київських гіпермаркетів, обрав собі пароварку, проте вже на касі виявив, що гаманець він забув удома. Проте Савік не розгубився і знайшов інше рішення питання з грошима“, – розповідає партнер.

Телеведучий вирішив взяти кредит на покупку.

Далі була звичайна процедура: банківський працівник оформив документи і відправив запит на отримання кредиту. Проте відповіддю на запит стала відмова видати кредит Шустеру. Хоча працівник не був зобов’язаний відкривати клієнту причину відмови, він натякнув Шустеру, що людям, які не мають роботи, банк в кредиті відмовляє“, – зазначив партнер Шустера і попросив імені банківського працівника теж не називати.

Партнер телеведучого також додав, що без пароварки, яку Савік Шустер так і не купив, йому доведеться тепер голодувати.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Савіку Шустеру відмовили видати банківський кредит на купівлю пароварки.
  • Chokoladka

    Конечно, серьезно. Это была его голубая мечта детства, голодного и холодного. А как без пароварки приготовить семгу или форель, я не представляю. Давайте откроем счет на пароварку.