Інна Богословська увійшла до фракції Радикальної партії Ляшка

Інна Богословська

Депутат Верховної Ради України Інна Богословська, що раніше вийшла з фракції Партії Регіонів, заявила про вступ до фракції Радикальної Партії Ляшка. Про це вона заявила в інтерв’ю “Каналу 24”.

Ми познайомились з Олегом Валерійовичом на телевізійних шоу у Савіка Шустера, він здався мені людиною із дуже схожими на мої життєві принципи, – розповіла Інна Германівна. – Тож коли він запропонував увійти до його фракції, я доволі швидко погодилась.

Відтепер фракція Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді налічує двох депутатів.

Розумієте, двом працювати завжди легше, ніж одному, – коментує утворення фракції Олег Ляшко, – Наприклад, за відсутності одного депутата, замість нього може голосувати його колега по політичній силі. Крім того, наші з Інною Германівною погляди на політику дуже часто співпадають – вона також виступає проти діючої влади, вона така ж радикальна, як і я.

Відомо, що Ляшко запрошував вступити до лав фракції Радикальної партії також Михайла Чечетова, однак той відмовився, пославшись на зайнятість у фракції Партії регіонів.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Інна Богословська увійшла до фракції Радикальної партії Ляшка.