Щоб бути абсолютно чесним із виборцями, Ляшко переіменував Радикальну партію у Проект Льовочкіна

Олег Ляшко, проект Льовочкіна

Радикальна Партія Ляшка (РПЛ) змінює назву на Партія “Проект Льовочкіна” (ППЛ). Про це повідомила прес-служба партії з посиланням на свого лідера Олега Ляшка.

Моя політична сила – єдина, представлена у передвиборній гонці, яка повністю чесна по відношенню до свого виборця, – цитує прес-служба слова Олега Ляшка. – Я казав, що у нашому списку не буде старих політиків, і я дотримав слово. Казав, що Ляшко нікого не обманює, і Ляшко нікого не обманює. І для того, щоб завершити будь-які спекуляції навколо моєї чесності і відкритості, як політика, на нараді партії я запропонував перейменувати її у ППЛ – Партію “Проект Льовочкіна”.

За словами Ляшка, у ЦВК партія зареєстрована вже як ППЛ.

Тепер залишилось провести невеликий ребрендинг політичної партії, який стосується, в основному, візуальної складової, адже у свідомості людей Радикальна Партія Ляшка вже давно сприймається як “Проект Льовочкіна”.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Щоб бути абсолютно чесним із виборцями, Ляшко переіменував Радикальну партію у Проект Льовочкіна.