Список Комуністичної партії на виборах очолив руфер Мустанг

Руфер Мустанг

Лідер Комуністичної Партії Петро Симоненко поступився першим місцем у списку кандидатів на виборах до Верховної Ради та запропонував очолити список руферу Григорію Мустангу. Про це Симоненко заявив на з’їзді партії, повідомляє прес-служба КПУ.

Під час з’їзду КПУ присутнім делегатам продемонстрували відеоролик за участі руфера Мустанга (справжнє ім’я Павло Ушивець), у якому він заявив, що йде на вибори з цією партією.

Голова КПУ Петро Симоненко підкреслив неабиякий вплив руфера на популяризацію ідей комунізму в Україні.

Руфер Мустанг, розфарбувавши зірку сталінської висотки у Москві в синьо-жовті кольори, тим самим нагадав усім про комуністичну сутність української держави. Він одночасно звернув увагу на наше комуністичне минуле, а також вказав, у якому напрямі Україна повинна рухатись далі – у світле комуністичне майбутнє“, – заявив з трибуни Симоненко.

Лідер КПУ також додав, що в політиці потрібно бути далекоглядним, а “людина, яка залазить так високо, бачить і справді далеко“.

Нагадаємо, cписок “Батьківщини” на виборах очолила льотчиця Надія Савченко.

Святослав Роман спеціально для UaReview

Опубліковано у Україна // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Список Комуністичної партії на виборах очолив руфер Мустанг.