У Києво-Печерській лаврі побились комуністи

Петро Симоненко і Адам Мартинюк

28 квітня, у Вербну Неділю, близько 10 години ранку під стінами Києво-Печерської лаври відбулась сутичка між народними депутатами від фракції Комуністичної партії України Адамом Мартинюком та Петром Симоненком.

За свідченнями очевидців, першим, зі словами “не я б’ю, верба б’є, від нині за тиждень буде Великдень” наніс декілька ударів гілками верби народний депутат від КПУ Адам Мартинюк. У відповідь на атаку, голова фракції КПУ Петро Симоненко не розгубився і став захищатись.

Так, у нас, українців, є така хороша традиція, – прокоментував інцидент Адам Іванович, обтрусивши “базьки” (бруньки верби) зі свого плеча. – Лупцюючи вербою своїх ближніх, ми висловлюємо все те, чого не можемо сказати прямо.

Згодом, речник київського обкому КПУ повідомив, що обидва учасники інциденту почувають себе добре і від шпиталювання відмовились. Крім того, жоден із комуністів не збирається подавати до суду за нанесення тілесних ушкоджень.

Нагадаємо, православні та греко-католицькі віряни рівно за тиждень до Великодня святкують Вербну неділю. Традиційно, в цей день після Служби Божої християни легенько “б’ються” посвяченою “базькою” (так в народі називають гілки верби), сповіщаючи радість наближення Пасхи.

Юлія Толстих спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: У Києво-Печерській лаврі побились комуністи.