На першотравневій демонстрації активісти ВО “Свобода” і комуністи переплутали прапори

1 травня - день трудящих

Учасники традиційної першотравневої демонстрації у Києві помітили, що на початку дійства колона ВО “Свобода” йшла під червоними прапорами, а, натомість, активісти Комуністичної партії України простували під червоно-чорними. Втім, під час подальших телевізійних включень уже все виглядало традиційно.

Кореспондентам газети “Комуніст Прикарпаття” стало відомо, що збір учасників маніфестації обох конкуруючих політичних партій відбувався майже поруч. “Свободівці” разом з “КУПРівцями” традиційно проводять свої акції з метою протидії прихильникам Комуністичної партії. Цього разу внаслідок певних організаційних проблем, централізована роздача прапорів відбувалася поспіхом, що призвело до певної плутанини.

Помилку у виборі прапорів та транспарантів помітили лише через декілька кварталів неспішної ходи. Першими на недоречності звернули увагу комуністи, які здивовано спостерігали, як Петро Симоненко тримав у руці портрет Степана Бандери.

Свідки наголошують, що обмін прапорами відбувався у повній тиші та був взірцем толерантності.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: На першотравневій демонстрації активісти ВО “Свобода” і комуністи переплутали прапори.