День Перемоги 9 травня в Україні пройшов мирно і спокійно

9 травня ряд українських інформагенств та ЗМІ, серед яких Інтерфакс-Україна, УНІАН, Українська Правда, Корреспондент.нет та інші, не повідомили про конфлікти та сутички між комуністами та націоналістами.

Цього дня представники про-російських партій “Родина” та “Русский мир” не полізли на найвищу точку України – гору Говерлу – для того, щоб замінити український прапор на червоний радянський. У відповідь націоналісти з Всеукраїнського об’єднання “Свобода” не влаштували спалення червоного прапору на тій же Говерлі.

На Пагорбі Слави у Львові цього дня не відбулось жодних сутичок між ветеранами УПА та Радянської армії.

В Криму 9 травня не з’явились білборди із зображенням Йосипа Віссаріоновича Сталіна в парадній формі генералісимуса із надписом “Наше діло праве, перемога буде за нами!”

Ніхто 9 травня не дискутував на тему, потрібно святкувати День Перемоги чи ні. Не було також дискусій про те, хто правий: ті, хто воював на боці Радянської армії, чи ті, хто воював на боці УПА.

Святкування Дня Перемоги в Україні пройшли мирно і спокійно.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: День Перемоги 9 травня в Україні пройшов мирно і спокійно.