Павло Дуров запустить нову соціальну мережу “ВПамяти”

Команда “ВКонтакте” працює над запуском дочірнього проекту соціальної мережі номер один в СНД. За повідомленням прес-секретаря ВКонтакте Владислава Циплухіна, нова соцмережа розрахована на довгострокову перспективу і за кількістю зареєстрованих аккаунтів в майбутньому обжене не лише ВКонтакте, але й усі інші соціальні мережі. Новий проект називатиметься “ВПамяти”, а кожна сторінка соцмережі буде містити інформацію про людину, яка відійшла у кращий світ.

Зараз у ВКонтакте існує проблема: живі користувачі співіснують разом із мертвими, – розповідає Циплухін, – Проблема не стільки технологічна, скільки психологічна. Поки це не дуже помітно, але Павло Дуров, як завжди, заглядає наперед. Люди вмирають, і цього, на жаль, не зміниш. Тому ми вирішили зробити так, щоб було зручно всім: і аккаунти не видаляти (як це зараз робить Facebook) – щоб було зручно згадувати своїх друзів; і зробити так, щоб померлі з живими людьми не плутались.”

Для перенесення аккаунту із соцмережі ВК у ВП потрібно, щоб набралась необхідна кількість повідомлень від “друзів” про смерть користувача, а також щоб аккаунт не здійснював жодної діяльності протягом певного часу. Тоді всім “друзям” відсилається повідомлення про смерть людини і перенесення її аккаунту на “ВПамяти”. У спірних випадках (наприклад, частина “друзів” повідомляє, що людина мертва, частина – що жива) потрібно буде вислати відскановане свідоцтво про смерть.

Крім того на “ВПамяти” з’явиться кнопка “Мне жаль” із схожими функціями до кнопки “Мне нравится”. Відомо також, що зараз ведуться переговори про купівлю домену vp.com

Ми готуємось до створення масових фейкових аккаунтів зразу після запуску ВПамяти, зокрема – аккаунту репера Гуфа. Думаю, ми будемо готові до різного роду провокацій!” – підкреслив Циплухін.

Відкриття ВПамяти заплановано на середину літа 2012.

Володимир Олінкевич спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Павло Дуров запустить нову соціальну мережу “ВПамяти”.