В Україні рішенням РНБО заборонили фейсбук-групу «Людоньки, порадьте!»

Відома фейсбук-група «Людоньки, порадьте!» потрапила до списку заборонених ресурсів. Про це стало відомо з допису секретаря РНБО Олексія Данілова у цій групі.

Заблокують також подкаст «Людоньки, порадьте!» та відеозапис виступу «Людоньки, порадьте!» на TEDx.

Аналітична записка, надана департаментом кіберполіції розкриває загрозу, яку несе інформація з цієї групи, – додав у коментарі в “Людоньках” заступник голови РНБО Зиновій Шпіцер. – Зокрема, кількість зламаних людських доль та зіпсованих спробами вивести плями речей уже перейшла усі межі. Так у нас не залишиться ні долі, ні чистих речей, ні волі. Зостанеться тільки надія одна!

Це спланована акція з дискредитації нашої групи, – бідкаються людоньки. – Більшість трешу публікується в клонах нашої групи. Ми ж поширюємо лише важливі і корисні поради. До прикладу, тільки за останній рік наші дописувачі опублікували більше тисячі нетрадиційних варіантів використання кока-коли.

Після оприлюднення відповідного рішення РНБО у групі «Людоньки, порадьте!», людоньки написали чимало порад, що робити РНБО, МВС та СБУ.

Нагадаємо, раніше в Україні чиновники хотіли заборонити TikTok, але зайшли в додаток і залипли надовго.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Україні рішенням РНБО заборонили фейсбук-групу «Людоньки, порадьте!».