Ефективність індійської вакцини підвищується, якщо під час щеплення співати і танцювати, – дослідження

Дослідження показали, що ефективність індійської вакцини від COVID-19 CoviShield, яку зараз використовують в Україні, становить 76% після першої ін’єкції і 81,3% після повторної. Але якщо під час вакцинації співати й танцювати, то ефективність зросте з 81,3% до 81,5%, повідомляє медичне видання “Гомеопат 5G”.

Це легко пояснити, – повідомив журналістам старший співробітник Науково-дослідного інституту вакцинобудування Артем Шприц. – Під час виробництва вакцини CoviShield на заводі Serum Institute India всі працівники танцюють і співають, чим вони підсилюють препарати позитивною енергією і гарним настроєм. Щоб це передалося вакцинованим, потрібно теж бути в гарному настрої – і бажано співати й танцювати.

За інформацією деяких джерел, коли в Індії дізналися, що Україна посідає п’яте місце серед країн з найменшим «індексом щастя», спеціально для української партії препарату вони стали ретельніше співати і танцювати при виробництві. І навіть у стані афекту випадково зняли фільм.

Джиммі, Джиммі! Ача, ача!“, – прокоментував журналістам цю інформацію Максим Степанов і розчинився в натовпі танцюючих співробітників Міністерства охорони здоров’я.

Коваль Павло, спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Ефективність індійської вакцини підвищується, якщо під час щеплення співати і танцювати, – дослідження.