У Києві бійці «Беркуту» влаштували акцію-вибачення

"Беркут"

14 жовтня у Києві бійці загону «Беркут» влаштували акцію-вибачення перед випадковими жертвами своєї роботи. Зокрема, “беркутівці” влаштували сюрприз і з’явились із квітами в руках у Парку Шевченка,  звідки почався марш “свободівців” на честь 71-річчя Української повстанської армії.

Одним із поштовхів до вибачення став нещодавній інцидент під Київрадою, коли один з “беркутівців” ударив в обличчя народного депутата від «Свободи» Едуарда Леонова.

Інколи громадськість обурюється на дії наших бійців, – розповідає прес-секретар спецпідрозділу «Беркут» В’ячеслав Птаха, – Так, ми визнаємо, що трапляються прикрі помилки. Самі знаєте прислів’я: “Ліс рубають – тріски летять”. Безумовно, і від наших дій, попри найкращі наміри, інколи страждають невинні люди. Саме з метою показати, що нам прикро за такі поодинокі помилки, ми влаштували цю акцію.

В рамках акції бійці «Беркуту» піднесли квіти учасникам маршу. “Свободівці” вибачення прийняли і відповіли взаємністю – із подарованих квітів вони хутко сплели вінок і попросили офіцерський склад загону «Беркут» “піднести його Віктору Федоровичу“.

Роман Краснопільський спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: У Києві бійці «Беркуту» влаштували акцію-вибачення.