Промоутер бою Повєткін – Кличко заплатить $100 млн за бій Льюіса з російським боксером

Олександр Повєткін, Леннокс Льюіс

Російський мільярдер і промоутер Андрій Рябінський, що організував поєдинок Повєткін – Кличко, готовий заплатити 100 млн. доларів Ленноксу Льюісу за його бій з “Російським витязем”. Саме таку ціну англійський боксер нещодавно запросив за потенційний бій з Кличком, повідомляє журнал “Раунд”.

Нещодавно легенда боксу Леннокс Льюіс, що вже 10 років як завершив свою кар’єру у професійному боксі, погодився на бій проти Кличка, якщо йому заплатять 100 мільйонів доларів, – розповідає Рябінський, – Натомість я запропонував британцеві за цю ж ціну вийти проти Сані Повєткіна. Переговори наразі посилено ведуться, і якщо усе буде добре, то ми побачимо “Поєдинок тисячоліття”, як охрестить його преса, в Москві вже на початку наступного року.

Оскільки однією з умов Леннокса Льюіса є чемпіонський статус його майбутнього суперника, а Повєткін втратив свій пояс у бою з Кличком, Рябінський готовий вирішити і це питання фінансово.

Паралельно у нас зараз йдуть переговори з Володимиром Кличком, – продовжує російський промоутер, – Предмет переговорів – чемпіонський пояс WBA, який він відвоював у Повєткіна в бою п’ятого жовтня. Зокрема, я запропонував Володі заплатити за пояс для 17 млн. доларів [саме стільки Кличко отримав за бій з Повєткіним – ред.]. Кличко дав попередню згоду.

Таким чином, майбутній бій Повєткін – Льюіс, бюджет якого разом із витратами на маркетинг і шоу становитиме близько 120 млн доларів, стане найдорожчим в історії боксу.

Гонорар “російського витязя”, за словами Рябінського, буде символічним.

UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: Промоутер бою Повєткін – Кличко заплатить $100 млн за бій Льюіса з російським боксером.