Напередодні бою з Повєткіним, в рамках торговельної війни з Україною, Росія заборонила імпорт Володимира Кличка

Володимир Кличко - Олександр Повєткін

Через торговельну війну Росія заборонила імпорт боксерів з України. Наразі на українсько-російському кордоні стоять три вантажівки з Володимиром Кличком. Через це бій Кличко-Повєткін, що повинен відбутись 5 жовтня в Москві, на межі зриву. Про це пише видання “Русский хук слева”.

Дано вказівки митним органам про заборону ввезення на територію нашої країни боксерів із України, у тому числі й Володимира Кличка“, – сказав глава “Росспоживнагляду” Геннадій Онищенко.

За його словами, “Росспоживнагляд” провів експертизу українського боксера, і знайшов у Володимира Кличка небезпечні для Олександра Повєткіна наміри і можливості.

Йдеться про системні порушення Кличком безпеки інших боксерів“, – додав Онищенко.

За інформацією Віталія Кличка, Володимир Кличко, тим не менше, вірить, що бій все-таки відбудеться. Наразі готуватись до поєдинку з Повєткіним йому допомагають численні спаринг-партнери з російської митниці.

Нагадаємо, сьогодні, 5 жовтня, о 20:30 за київським часом у Москві відбудеться бій між чемпіоном світу за версією WBA Олександром Повєткіним та чемпіоном світу за версіями WBA, IBF, IBO WBO Володимиром Кличком.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Напередодні бою з Повєткіним, в рамках торговельної війни з Україною, Росія заборонила імпорт Володимира Кличка.