Новий виток у торговельній війні: Росія заборонила ввезення наркотиків з України

Контрабанда наркотиків

Росспоживнагляд ввів заборону на постачання до Росії наркотичної продукції з боку України. Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на главу Росспоживнагляду Геннадія Онищенка.

Відповідно до заборони, на українсько-російському кордоні раптом почали затримувати автомобілі з контрабандою наркотиків, незважаючи на те, що ще донедавна їх пропускали без проблем.

За словами глави Росспоживнагляду, експертиза ввезеної з України продукції, відібраної в дилерських мережах Москви, показала, що наркотичні вироби “не відповідають заявленим параметрам”.

Порушено вимоги до якості і безпеки. Є підстави говорити про системні порушення чинного в нашій країні законодавства про захист прав споживачів“, – повідомив Онищенко.

За попередніми підрахунками експертів, внаслідок заборони до кінця року українській тіньовій економіці буде завдано збитків у розмірі 18 млрд грн.

Ця заборона є нічим іншим, як продовження тиску на Україну з метою підштовхнути її до вступу у Митний союз, – вважає політолог Андрій Стасишин, – І Путін таким кроком показує, що якщо Україна підпише угоду про асоціацію з Євросоюзом, то перестане бути цікавою для Росії як суб’єкт наркоторгівлі.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: Новий виток у торговельній війні: Росія заборонила ввезення наркотиків з України.