В ДНР та ЛНР легалізують наркотики

ДНР, ЛНР, Новоросія

В так званих Донецькій і Луганській народних республіках буде легалізовано будь-які наркотики. Про це повідомив так званий замісник голови так званого парламенту так званого союзу республік Новоросії Олександр Кофман.

Республіки в нас народні, а значить законодавство повинно працювати для народу. Вже найближчим часом парламентом союзу ДНР та ЛНР буде легалізовано наркотики. Це стосується не лише легких наркотиків, таких як марихуана, але й важких – таких як героїн, опіум та метамфітамін“, – заявив Кофман.

Замголови парламенту також зазначив, що легалізація наркотиків повинна підняти економіку ДНР та ЛНР і цілком може стати головною статтею доходів казни союзних республік. Кофман сподівається не стільки на внутрішній ринок, скільки на прибутки від транзиту наркотиків.

Вже найближчим часом наркотики можна буде придбати в аптеках, згодом планують відкрити спеціалізовані магазини. А поки Кофман радить купувати товар у звичайних драг-дилерів.

Крім того, вже зараз в арміях ЛНР та ДНР солдатам за бажанням видають не лише бойових сто грам горілки, але й бойову дозу.

Нагадаємо, у Митному Союзі заборонять носити сандалі без шкарпеток.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В ДНР та ЛНР легалізують наркотики.