Дмитра Кисельова в Амстердамі затримали за відмову розрахуватись за марихуану з допомогою євро

Дмитро Кисельов в Амстердамі

Російського журналіста, гендиректора інформаційного агентства “Россия сегодня”, Дмитра Кисельова в амстердамському кофішопі затримала поліція. Власники закладу викликали правоохоронні органи після того, як Кисельов навідріз відмовився розраховуватись за покупки офіційною валютою Нідерландів – євро.

За словами офіціанта, російський журналіст не бажав розраховуватись жодною іншою валютою, окрім російських рублів.

Коли я приніс рахунок за сигарету з марихуаною, яку замовив відвідувач, він наказав перевести суму в російські рублі, – розповідає офіціант, що обслуговував Кисельова і викликав поліцію. – Коли я сказав йому, що ми приймаємо лише євро, він спочатку вдався до вмовляння – казав, що в Кварталі червоних ліхтарів російські рублі у нього приймали без проблем. Однак, коли я і далі настояв на своєму, він сильно розлютився, почав кричати “та ти хоч знаєш, хто мій Президент?”, “Путін і сюди війська введе, всіх ваших геїв повиганяє!” а також про те, що скоро єдиною валютою тут буде рубль.

За словами офіціанта, йому спочатку здалось, що Кисельова надто сильно “торкнуло”. Але оскільки російський журналіст говорив справді дуже серйозно, працівнику кофішопу довелось викликати поліцію.

Сам Дмитро Кисельов від прохання прокоментувати інцидент відмовився. Лише на запитання, що він взагалі тут, в Амстердамі, робить, журналіст відповів: “Вирішив пізнати всю згубність Європи на собі“.

Після сплати невеликого штрафу та короткої роз’яснювальної бесіди Кисельова з поліцейського відділку відпустили. Він поїхав кататись на гондолі.

Нагадаємо, раніше Володимир Путін вивів з ладу детектор брехні.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , , , , , , // Постійне посилання: Дмитра Кисельова в Амстердамі затримали за відмову розрахуватись за марихуану з допомогою євро.