По твору-опису Сергія Курченка “Як я провів літо”, написаному ним 2000 року, знімуть фільм

Сергій Курченко (центр)

Переказ Сергія Курченка “Як я провів літо”, написаний ним 2000 року під час навчання у 11 класі Харківської школи № 122, буде покладено в основу сценарію нового українського фільму. Режисером фільму стане Любомир Левицький, відомий фільмами “Штольня” та “Тіні незабутих предків”, повідомляє “Кіноафіша”.

Сергій Курченко – молодий український бізнесмен, що з’явився якось раптово і ніби-то нізвідки, – розповідає Любомир Левицький, – Те, що до 2012-2013 року про нього фактично нічого не було відомо, і те, що бізнесмен, якому всього 27 років, є власником групи компаній “Газ Украина” і купує харківський “Металіст” та один із найбільших українських медіа-холдингів “UMH”, різко прикувало до нього увагу громадськості.

Усім навколо відразу стали цікаві подробиці з біографії скоробагатька, каже режисер.

Відомо, що Курченко починав працювати кур’єром в 15 років в компанії “Експогаз”, а вже наступного року його підвищили до менеджера з продажу. Саме про цей період і розповідається у творі “Як я провів літо”. У переказі показано, як формувався характер майбутнього бізнесмена, а також видно талант Курченка до розповідання історій. І про це гріх не зняти повнометражний високобюджетний блокбастер“, – вважає Левицький.

Яку назву носитиме фільм наразі невідомо. Також невідомо, хто зіграє головного героя.

Крім того, режисер, знаний своїми несподіваними ходами у фільмах, не відкриває, чи залишиться серед живих герой, прототипом якого стане Сергій Курченко.

Фільм повинен вийти в український прокат вже восени наступного року.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Культура // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: По твору-опису Сергія Курченка “Як я провів літо”, написаному ним 2000 року, знімуть фільм.