Через заборону статті про гардероб Людмили Янукович звільнилися 14 фешн-журналістів українського Vogue

Vogue Україна

14 журналістів української версії журналу про моду для жінок Vogue, що входить до холдингу Курченка UMH, написали заяви про звільнення через “намагання змінити редакційну політику”. Про це повідомила замісник головного редактора Vogue Ирина Пшенишнюк.

Вона зазначила, що головний редактор проекту “Vogue Україна” Маша Цуканова “без пояснення причин” відхилила прийняту раніше заявку теми про стиль одягу першої леді України Людмили Янукович.

За словами Пшеничнюк, звільнення відбулося “не через конкретний випадок, відбувалася ціла низка подій, з яких стало зрозуміло, що буде щось змінюватися: то заборонили проводити фотосесію Юлії Тимошенко в Берліні, то наказали сфотографувати на обкладинку грудневого номера Наталію Окунську, то додати в статті про Інну Богословську слово “прекрасна”, то підфотошопити Ганну Герман…

Замісник головреда заявляє, що в таких умовах не зможе продовжувати працювати. Разом з нею подали заяви про звільнення за власним бажанням 6 фешн-журналістів сайту і 8 фешн-працівників журналу.

Нагадаємо, 5 листопада Сергій Курченко вніс останню частину платежу, передбачену угодою про купівлю медіа-холдингу UMH (до якого належить ряд видань, зокрема Vogue і Forbes), і достроково вступив у володіння новим активом. А вже 12 листопада 14 журналістів українського Forbes у написали заяви про звільнення через зміни в редакційній політиці видання.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Шоу-бізнес // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Через заборону статті про гардероб Людмили Янукович звільнилися 14 фешн-журналістів українського Vogue.