Вадим Тітушко стане головним редактором журналу “Кореспондент”

Вадим Тітушко

Вадим Тітушко, що нещодавно отримав посвідчення журналіста, замінить Віталія Сича на посаді головного редактора журналу “Кореспондент”. Про це повідомили у прес-службі компанії Сергія Курченка “ВЕТЕК-Медіа”, що керує холдингом UMH group.

Пріоритетом у моїй новій посаді стане продовження традицій, закладених Віталієм Сичем, – заявив Вадим Тітушко, – логотип журналу і шрифт я змінювати не збираюсь.

Як повідомив на своїй Facebook-сторінці один з журналістів журналу “Кореспондент”, окрім Тітушка до редакції прийшли працювати ще близько 25 журналістів спортивної зовнішності. Як виявилось, усі вони – це новостворена спортивна редакція журналу.

Про політику і так пишуть усі, кому не лінь, почитати хоча б ваші “фейсбуки”… А про спорт інформації забагато ніколи не буває. Тепер ми детально будемо освітлювати усі спортивні дисципліни – від шахів до кікбоксингу. А на обкладинках “Кореспондента” відтепер будуть справді достойні цього люди – спортсмени, а не якісь там політики, які всім вже давно набридли“, – прокоментував пріоритетний напрям подальшої діяльності журналу Вадим Тітушко.

Чи очікує скорочення на теперішній склад редакції журналу – наразі невідомо.

Нагадаємо, 18 листопада Віталій Сич, що був головним редактором журналу “Кореспондент” понад 10 років, покинув цей пост. Раніше було завершено операцію з купівлі медіахолдингу UMH group (до якого входить журнал “Кореспондент”) компанією СЄПЕК (ВЕТЕК), яка належить Сергію Курченку. Крім того, 18 листопада повідомлялось, що відомий після історії з побиттям журналістів у травні цього року Вадим Тітушко отримав посвідчення журналіста.

Читайте також: Через заборону статті про гардероб Людмили Янукович звільнилися 14 фешн-журналістів українського Vogue.

Редактор Української Правди спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Вадим Тітушко стане головним редактором журналу “Кореспондент”.