Вадим Тітушко просить політичного притулку в Румунії

Вадим Тітушко

Зважаючи на нові матеріали справи у побитті журналістів 18 травня та загрозу ув’язнення, головний підозрюваний Вадим “Румун” Тітушко вирішив звернутися до Посольства Румунії в Україні з проханням надати йому притулок як політично-репресованому.

За словами джерела, близького до Тітушка, Вадим отримав своє прізвисько не просто так.

Річ у тім, що ще в середині дев’яностих його сім’я в пошуках кращого життя перебралася з Бухаресту в Білу Церкву та змінила прізвище з Тітушеску на Тітушко. Нелюбов до журналістів у Вадима з’явилась у ранньому віці: ще у підлітковому віці спортзал, у якому він займався, хотів викупити, а на його місці побудувати генделик, місцевий авторитет “Журналіст”. Тоді громадськість відстояла спортзал для підлітків, але осад на серці “Румуна” залишився…” – розповідає джерело.

В заяві на отримання політичного прихистку Тітушко називає себе жертвою обставин та хиткої політичної ситуації в Україні. “В країні, де одночасно існують фашизм і комунізм, звичайній людині не важко стати жертвою обставин і цапом-відбувайлом“, – пояснив у заяві Вадим Тітушко.

Наразі офіційне джерело в румунській амбасаді приймає рішення про надання притулку Вадиму та повернення його на рідні терени Румунії.

Нагадаємо, один із побитих журналістів, Влад Содель, на своїй сторінці у Facebook поширив фото Дмитра Ліпавського (див. вище), яке було додано до справи і свідчило про те, що Тітушко його бив. “Кулак Тітушка приземлився на мою голову, в момент коли я накрив собою Олю [Снісарчук – ред.]. Смугаста майка і рука з обручкою під ліктем гопа на передньому плані – Оліни“, – пояснив він.

Ігор Ігровий спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Вадим Тітушко просить політичного притулку в Румунії.