У Києві молодики провели мітинг з вимогою припинити тиск на Вадима Титушка

Вадим Тітушко

Сьогодні близько 200 молодиків спортивної зовнішності під будинком за адресою вул. Хрещатик 27А вимагали від Національної Спілки Журналістів України припинити інформаційний тиск на спортсмена Вадима Титушко, якого звинувачують у побитті журналістки «5 каналу» Ольги Сніцарчук і фотографа газети «Коммерсант» Влада Соделя під час акцій у Києві. Про це повідомляє “Радіо Шансон”.

Молодики були одягнені переважно у спортивні костюми і тримали плакати із надписами: «Сьогодні пацан, завтра – ти!», «Журналіст, за базар відповідай або йди геть», «Громадянин начальник, не ведись на розвод журналюг!».

На мітингу виступив один із молодиків, що теж був присутній при вигаданих журналістами подіях. Він заявив, що Вадима Титушко підставила опозиція.

Взагалі, несправедливо звинуватили пацана. На пустому місці. Вадик “Румун” ні в чому не винен! Чуєте? Ні в чому. Я вам відповідаю“, – заявив Іван “Руберойд”, ще один учасник акції проти свавілля журналістів.

За словами міліціонерів, акція відбулась мирно і без провокацій з боку опозиції.

Нагадаємо, 18 травня у Києві під час невеликої акції “Вставай, Україно!” спіткнулась і упала журналістка «5 каналу» Ольга Сніцарчук, а опозиціонера Вадима Титушко, який разом з іншими активістами опозиції спробував захистити її та фотографа газети «Коммерсант» від натовпу, звинуватили у побитті.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Києві молодики провели мітинг з вимогою припинити тиск на Вадима Титушка.