Віктор Янукович видасть нову книгу

Віктор Янукович

Президент України видасть нову книгу. Про це повідомило джерело, близьке до оточення Віктора Януковича. Називатися нова книга буде «Сила дружби, або як стати президентом».

У ній досвідчений автор розповість про всі види дружби, та про різні її нюанси. У новому творі обійдеться без плагіату, а всі цитати будуть виділені курсивом з посиланням на авторів – наприклад, уривки текстів пісень гурту «Бутирка» чи Михайла Круга.

Книга буде автобіографічною, і поділеною на кілька розділів: «Перше знайомства із законом», «Друге знайомство із законом», «Третє і останнє знайомство із законом».

Журналісти UaReview завітали до президентської резиденції, і їх там зустріли досить тепло.

Віктор зараз зайнятий. Він працює на городі і доглядає худобу“, – такими словами зустріла нас дружина президента Людмила. І пояснила: “Його так втомлюють перельоти з роботи додому, що, переступивши поріг, він біжить до комп’ютера і вмикає гру «Ферма» на сайті «Вконтакте».”

На запитання щодо змісту нової книги вона повідомила: “Вам цікаво, чому останній розділ називається «Третє знайомство із законом»? Тому, що утретє мій чоловік стикнувся з законами вже коли був депутатом і їх редагував. Це – найважливіший розділ книги. Саме у ньому він розмістить поради молодим депутату «Партії регіонів» про те, як їм стати президентами України. Перші два розділи – не пам’ятаю про що. Микола Янович нещодавно брав уроки репетитора української мови, тому ми передали рукопис пану прем’єру на перевірку орфографії. У нього і спитайте.

У цю мить почулися розгнівані крики з кімнати. “Ой, лишенько! У Віктора, напевне, урожай вкрали. Настрій у нього до вечора не підніметься, тому Вам краще піти!” – швиденько випровадила журналістів за двері Людмила Янукович.

Нагадаємо, це вже п’ята книга Віктора Януковича. За попередні чотири він отримав гонорар у понад 32 млн. гривень, що є абсолютним рекордом українського книговидавництва.

Васьок Мелешин спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Віктор Янукович видасть нову книгу.