Під час “Діалогу з країною” Людмила Янукович не змогла задати питання чоловіку

Людмила Янукович

22 лютого, з нагоди третьої річниці інавгурації Президента, відбувся телеміст “Діалог з країною”, де люди з різних міст України могли задати питання Віктору Януковичу. Під час включення в рідному місті Президента на Єнакіївському металургійному заводі, не всі охочі змогли задати питання главі держави, в тому числі і його дружина Людмила Янукович. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на газету “Енакиевский рабочий”.

Коли я дізналася, що буде телеміст з президентом, я вирішила теж прийти на зустріч і, як простий громадянин, задати питання. Яке ж було моє здивування, коли мене не впустили на завод, мотивуючи це тим, що мене немає в списках. Я давно не бачила чоловіка і хотіла поцікавитися як в нього справи, чи добре він харчується, бо знаю, що в нього дуже напружена робота і часто не вистачає часу повноцінно поснідати.” – сказала перша леді країни.

Журналісти також поцікавилися, як часто Людмила Янукович спілкується з чоловіком.

На жаль, останнім часом це стається досить рідко. Я йому частенько пишу смс із текстом “Передзвоніть мені”, однак досі жодної відповіді не отримала. Не знаю, чи в нього змінився номер, чи хтось спеціально мене позбавив зв’язку із Віктором Федоровичем. Ще 2 місяці тому я «Новою поштою» передала йому зимові рукавички, які особисто зв’язала і цікаво дізнатися, чи підійшли вони йому. Якщо у вас буде нагода побачити президента, запитайте його будь-ласка“, – передала своє прохання Людмила журналістам.

Нагадаємо, що востаннє Людмила Янукович виступала перед телекамерами у 2004 році на мітингу в Донецьку зі своєю знаменитою промовою про наколоті апельсини.

Сергій Микита спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Під час “Діалогу з країною” Людмила Янукович не змогла задати питання чоловіку.