У Києві кастрували кота Януковича

Кіт

27 травня о 9:00 у київській ветеринарній клініці “ВетДоктор” було проведено кастрування кота Федора, який належить Віктору Януковичу. Операція з орхідектомії (видалення яєчок) у Федора тривала близько пів години і пройшла без ускладнень. Про це повідомляє Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України.

На операцію першого кота України привела перша леді України Людмила Олександрівна. Президент при кастрації присутнім не був. Федір вів себе стримано, як і повинен себе вести кіт такого рівня. Операція із видалення яєчок пройшла успішно і без ускладнень,” – розповів доктор Муравський, який проводив орхідектомію.

За словами Людмили Янукович, її чоловік був проти кастрації Федора, але запах від кота зводив нанівець усе приємне враження від розкоші їх дому в Межигір’ї.

Теплими затишними вечорами Віктор любить посидіти в кріслі-качалці, взявши при цьому Федора до себе на коліна, і гладити кота. Впевнена, операція ніяк не відіб’ється на його любові до Федора,” – зазначила Людмила Янукович.

Відомо також, що кастрація кота обійшлась президенту в 250 гривень.

UaReview

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У Києві кастрували кота Януковича.