Укравтодор та ДАІ замовлять знаків “Нерівна дорога” на 9,3 млн. грн.

Дорожній знак "Ями" (нерівна дорона)

Укравтодор разом з Департаментом ДАІ МВС України замовлять велику партію знаків “Нерівна дорога” – на 9 мільйонів 305 тисяч гривень. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель. Таким чином, буде замовлено 428 549 знаків, більшість з яких відправлять для монтування у західні області України, йдеться у Віснику.

Укравтодор думає про українських водіїв цілодобово. Наявність таких знаків попереджатиме про не надто красиві дороги. Але, разом з тим, ці знаки в найближчому часі стануть непотрібними, оскільки Укравтодор планує до червня відремонтувати 99,77% доріг загальноукраїнського та місцевого значення“, – розповів голова Укравтодору Геннадій Ямницький. На питання журналіста: “До червня якого року?” посадовець не відповів, пояснивши це тим, що він інколи недочуває.

Немає жодних достовірних даних, що українські дороги колись взагалі будуть ремонтуватися. Водночас на таких дорогах щоденно трапляється десятки ДТП по всій території України. І якщо раніше ДТП можна було списати на нерівні дороги та відсутність відповідних знаків, то тепер аварії будуть на вині водіїв, які постійно поспішають. Адже незабаром знаки «Нерівна дорога» будуть практично на усіх ділянках доріг загальноукраїнського значення“, – прокоментував замовлення начальник Головного департаменту ДАІ, сержант міліції Сергій Паличка.

Богдан Боровик спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , // Постійне посилання: Укравтодор та ДАІ замовлять знаків “Нерівна дорога” на 9,3 млн. грн..