Під монумент Героям «Автодору» урочисто поклали асфальт

Асфальт

Урочисте покладання асфальту під пам’ятник Героям «Автодору» відбулося сьогодні на малій батьківщині голови Державної служби автомобільних доріг України Володимира Демішкана смт Новоархангельськ, що на Кіровоградщині. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

По лопаті асфальту під монумент кинули Володимир Демішкан, Володимир Литвин та Нестор Шуфрич. Решта високопосадовців, які прибули на урочистість, не змогли підняти лопату. Більшість лопат потім кинув провідний спеціаліст Новоархангельського відділення «Укравтодору» Дмитро Закопаєв. Не зміг зупинити покладання асфальту навіть проливний дощ, який супроводжував усе урочисте дійство.

Класти квіти давно уже не модно, потрібно реально допомагати, навіть при ушануванні пам’ятника“, – пояснив журналістам Володимир Демішкан, поки його джип витягували кіньми з болота.

Сам монумент Героям “Автодору” представляє з себе величезну бронзову діру. Відкрито його було одразу по приходу Демішкана в Державне агентство автомобільних доріг України.

Нагадаємо, це вже другий клапоть асфальту на території Кіровоградщини.

Володимир Кондрашов спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Під монумент Героям «Автодору» урочисто поклали асфальт.