Янукович видасть книгу про те, як втекти від люстрації за кордон

Віктор Федорович Янукович

Четвертий президент України Віктор Янукович, який зараз переховується в Росії, працює над своєю новою книгою. Тепер це буде не стільки мемуарна література, скільки практичний посібник. Книга Януковича вийде під заголовком: “Втеча від українського правосуддя. Практичні поради на реальних прикладах.”

Про це пише видання “Россия разумная”.

У книзі будуть детально висвітлені історії втечі від українського правосуддя як самого Віктора Януковича, його близьких соратників Віктора Пшонки, Віталія Захарченка, Миколи Азарова, Сергія Курченка, так і інших утікачів нового часу – ректора-хабарника Петра Мельника, одеського міліціонера Дмитра Фучеджі, а також беркутівця Дмитра Садовника.

Анотацію до книги напише ще один легендарний утікач з України – Павло Лазаренко.

Ця книга як ніколи актуальна саме зараз, коли в Україні масова народна люстрація у вигляді кидання в смітники переросла в прийнятий Верховною Радою закон “Про очищення влади”. Саме зараз сотні й тисячі чиновників потребують якісних і практичних порад, як втекти з України: законно чи попри закон. І саме їм в першу чергу буде адресовано цю книгу“, – цитує видання слова автора, Віктора Януковича.

Проте, книга буде цікава набагато ширшому колу читачів, запевняє Янукович. Український народ із неї довідається, наскільки Україна насправді погрузла в корупції, а теперішнім чиновникам та політикам при владі книга може стати при нагоді вже найближчого часу, адже ніхто не знає, що далі відбуватиметься в Україні.

Книга вийде в одному з російських видавництв вже до кінця осені тиражем у 64 000 примірників.

Нагадаємо, раніше Віктор Янукович очолив спілку українських біженців в Росії.

Богдан Твердохліб спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , , , , , , , , , , , // Постійне посилання: Янукович видасть книгу про те, як втекти від люстрації за кордон.