Петра Мельника помічено у транзитній зоні аеропорту Шереметьєво

Петро Мельник

Екс-ректор Національного університету Державної податкової служби Петро Мельник, що переслідується українською Фемідою нібито за хабарі, наразі перебуває у транзитній зоні аеропорту “Шереметьєво” в Москві. Про це повідомляє надійне джерело у спецслужбах Росії.

У транзитній зоні є всі умови для довгострокового перебування, – розповідає джерело, – Пану Мельнику надано необхідних рівень сервісу: власну кімнату, можливість харчування та проведення операції, можливість користування інтернетом, а також можливість керування банківськими рахунками на відстані.

Ми очікуємо також підтвердження факту перебування Петра Мельника у транзитній зоні аеропорту “Шереметьєво” від американських спецслужб. Наразі, підтвердження або спростування вони не надавали.

Нагадаємо, ректор Національного університету Державної податкової служби, колишній народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітниками ГУБОЗ при переданні хабара у розмірі 40 тис. і 80 тис. гривень, які чиновник вимагав від батьків абітурієнтів за “сприяння у вступі”. У той же день Мельника госпіталізували до Лікарні швидкої допомоги. Пізніше Печерський суд помістив його під домашній арешт, з-під якого Мельник утік 9 серпня.

Іван Жаб спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Петра Мельника помічено у транзитній зоні аеропорту Шереметьєво.