Ректор-утікач Мельник підтримує прийняття закону про лікування в’язнів за кордоном

Петро Мельник, екс-ректор-утікач

Екс-ректор-утікач Петро Мельник вважає, що закон про лікування в’язнів за кордоном необхідний Україні. На його думку, без такого закону Україну не приймуть до Європейського Союзу. Про це Мельник розповів у ексклюзивному коментарі по “Скайпу”.

Це справді європейський і цивілізований спосіб виїхати з України. Ви навіть не уявляєте, як важко це зробити з гіпертонічним кризом, – бідкається Мельник, – Ви ж розумієте, що можна виїхати і без такого закону – але тоді доведеться давати хабарі куди треба: суддям, міліції та прикордонникам. А хіба це по-європейськи? Без гуманного закону про лікування в’язнів за кордоном нашу країну ніколи не приймуть до ЄС.

Петро Мельник висловив сподівання, що незабаром такий закон буде прийнятий у Верховній Раді в будь-якому з трьох варіантів. Інакше йому самому доведеться написати законопроект і передати факсом до апарату ВРУ, пригрозив екс-ректор Податкової академії.

Василь Івасишин спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Ректор-утікач Мельник підтримує прийняття закону про лікування в’язнів за кордоном.